CHYBA POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE

20.septembra 2019

Omlouváme se za komplikace. Poptávkový formulář se žádostí o ceníky a nacenění bohužel nefunguje. Nepřichází nám Vaše požadavky na ceníky. Použijte prosím poptávkový formulář na našich druhých www stránkách www.bosladna.eu. Na odstranění problému pracujeme. Děkujeme za pochopení
... více

MODERNÉ PET OBALY PRE MINIPIVOVARY

1.októbra 2016

Nabízíme PET obaly pro plnění piva na stáčeních linkách i formou ručního plnění. V období pivních slavností a festivalů určitě oceníte naše odnosná ouška, která zákazníkům usnadní lepší manipulaci.
... více

FACEBOOK

1.septembra 2017

Sledujte nás na Facebooku. Označte naši STRÁNKU „To se mi líbi“ a už si nenechte ujít novinky u nás.
... více

OBALY NA FRESH JUICE A SMOOTHIE

1.februára 2017

Pripravili sme pre vás nové obaly pre čerstvé šťavy a Smoothie. Fľaše majú široké hrdlo a sú určené pre jedlo bez konzervačných látok. PET fľaše sú v objeme od 250 ml až 1 l. Záleží na vás, ako sa rozhodnete.
... více

Plastové PET fľaše

Plastové obaly, ktoré vyrába spoločnosť BOS Ladná, sú certifikované a opatrené Atestom na použitie pre styk s potravinami.

Pre jednoduchú orientáciu sú naše produkty rozdelené do sekcií podľa užitia obalu.

Všetky materiály publikované na webových stránkach BOS, spol. s r. o. sú chránené autorským právom. Akejkoľvek časti webových stránok spoločnosti (obzvlášť fotografie produktov, rozdelenie do kategórií, parametre) nesmie byť elektronicky alebo mechanicky skopírované a sprístupnené verejnosti bez predchádzajúceho písomného súhlasu držiteľa autorských práv.