VÁNOČNÍ PROVOZNÍ DOBA

1.decembra 2018

Rádi bychom Vás informovali, že mezi svátky 27.-28.12. a 31.12.2018 budeme mít ZAVŘENO. Poslední možnost k osobnímu odběru PET lahví je v pátek 21.12.2018 do 12hodin. V novém roce budeme pro Vás opět k dispozici od 2.1.2019. Děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám projevili v letošním roce a za vynikající spolupráci. V novém roce Vám přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů, zdraví a i to štěstíčko. Budeme se na Vás těšit v roce 2019.

FACEBOOK

1.septembra 2017

Sledujte nás na Facebooku. Označte naši STRÁNKU „To se mi líbi“ a už si nenechte ujít novinky u nás.
... více

MODERNÉ PET OBALY PRE MINIPIVOVARY

1.októbra 2016

Nabízíme PET obaly pro plnění piva na stáčeních linkách i formou ručního plnění. V období pivních slavností a festivalů určitě oceníte naše odnosná ouška, která zákazníkům usnadní lepší manipulaci.
... více

OBALY NA FRESH JUICE A SMOOTHIE

1.februára 2017

Pripravili sme pre vás nové obaly pre čerstvé šťavy a Smoothie. Fľaše majú široké hrdlo a sú určené pre jedlo bez konzervačných látok. PET fľaše sú v objeme od 250 ml až 1 l. Záleží na vás, ako sa rozhodnete.
... více

Zákaznícky servis

Bezplatne pre Vás radi pripravíme ponuku kompletnej dodávky.

Naše výrobky pre Vás pripravíme podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Dávame dokopy uzávery v rovnakom počte s fľašami. Zadarmo je balné.

Balenie plastových fliaš ponúkame vo vreciach alebo balenie na preložkách. Takto pripravené PET fľaše sú skladané na palety a fixované fóliou. Neúčtujeme palety v prípade zásielky prostredníctvom zmluvného partnera.

U dodávok malého rozsahu, za tovar platíte až v momente, keď preberáte tovar. Nepožadujeme platbu vopred ani žiadne zálohy.

Taktiež si môžete fľaše vyzdvihnúť priamo na adrese spoločnosti. Máme pre Vás pripravený servis, kde Vám pripravíme dodávky priamo na mieste a bez nákladov na dopravu. Tovar je možno vyzvednúť po potvrdenie poradie na adrese sídla spoločnosti počas pracovnej doby.