CHYBA POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE

1.júna 2020

Omlouváme se za komplikace. Poptávkový formulář se žádostí o ceníky a nacenění bohužel nefunguje. Nepřichází nám Vaše požadavky na ceníky. Použijte prosím poptávkový formulář na našich druhých www stránkách www.bosladna.cz. Děkujeme za pochopení
... více

MODERNÉ PET OBALY PRE MINIPIVOVARY

1.októbra 2016

Nabízíme PET obaly pro plnění piva na stáčeních linkách i formou ručního plnění. V období pivních slavností a festivalů určitě oceníte naše odnosná ouška, která zákazníkům usnadní lepší manipulaci.
... více

FACEBOOK

1.septembra 2017

Sledujte nás na Facebooku. Označte naši STRÁNKU „To se mi líbi“ a už si nenechte ujít novinky u nás.
... více

OBALY NA FRESH JUICE A SMOOTHIE

1.februára 2017

Pripravili sme pre vás nové obaly pre čerstvé šťavy a Smoothie. Fľaše majú široké hrdlo a sú určené pre jedlo bez konzervačných látok. PET fľaše sú v objeme od 250 ml až 1 l. Záleží na vás, ako sa rozhodnete.
... více

Zákaznícky servis

Bezplatne pre Vás radi pripravíme ponuku kompletnej dodávky.

Naše výrobky pre Vás pripravíme podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Dávame dokopy uzávery v rovnakom počte s fľašami. Zadarmo je balné.

Balenie plastových fliaš ponúkame vo vreciach alebo balenie na preložkách. Takto pripravené PET fľaše sú skladané na palety a fixované fóliou. Neúčtujeme palety v prípade zásielky prostredníctvom zmluvného partnera.

U dodávok malého rozsahu, za tovar platíte až v momente, keď preberáte tovar. Nepožadujeme platbu vopred ani žiadne zálohy.

Taktiež si môžete fľaše vyzdvihnúť priamo na adrese spoločnosti. Máme pre Vás pripravený servis, kde Vám pripravíme dodávky priamo na mieste a bez nákladov na dopravu. Tovar je možno vyzvednúť po potvrdenie poradie na adrese sídla spoločnosti počas pracovnej doby.